Partizan bolji u prvom poluvremenu

18:43 18. 10. 2020. FoNet

Beograd - Prvo poluvreme večitog derbija između fudbalskih klubova Partizan i Crvena Zvezda završeno je vođstvom crno-belih od 1:0, pogotkom Filipa Stevanovića već u petoj minuti utakmice.

Trener Partizana izveo je na teren ekipu u sastavu: Vladimir Stojković, Maki Banjak, Svetozar Marković, Bibras Natho, Takuma Asano, Saša Zdjelar, Sejduba Suma, Aleksandar Miljković, Miloš Jojić, Slobodan Urošević, Filip Stevanović.

Dejan Stanković, trener Crvene Zvezde, krenuo je ovim sastavom: Milan Borjan, Miloš Degenek, Aleksandar Katai, Dijego Falćineli, Veljko Nikolić, Nilan Rodić, Željko Gavrić, Strahinja Eraković, El Fardu Ben, Seku Sanogo, Marko Gobeljić.

Na klupi za rezervne izgrače crno-belih su Nemanja Stevanović, Igor Vujačić, Denis Stojković, Lazar Pavlović, Uroš Vitas, Nikola Štulić, Ivan Obradović, Lazar Marković, Aleksandar Lutovac, Milan Smiljanić, dok su u rezervnoj postavi crveno-belih Zoran Popović, Milan Gajić, Radovan Pankov, Milan Pavkov, Nemanja Milunović, Njegoš Petrović, Veljko Simić, Stefan Hajdin, Srđan Spiridonović, Aleksa Vukanović, Nilola Krstović.

Sudija 163. večitog derbija je Novak Simović, pomoćne sudije su Milovan Ristić i Dalibor Đurđević, a četvrti sudija Miloš Milanović. (kraj) dpv