Sasuolo-Napoli 3:3

00:29 04. 03. 2021. FoNet

REGIJA EMILIJA - U veoma zanimljivoj utakmici 25. kola Serije A fudbaleri Sasuola i Napolija odigrali su nerešeno, 3:3 (2:1).

Lorenco Insinje postigao je gol u 22. minutu, koji je poništen zbog ofsajda, a u 34. minutu je takođe igrač Napolija Nikola Maksimović postigao gol, ali je matirao svog golmana i doveo Sasuolo u vođstvo od 1:0.

U 38. minutu Pjotr Zjelinski izjednačava na 1:1, na asistenciju Dijega Deme. U prvom minutu sudijske nadoknade Domeniko Berardi dovodi Sasuolo u vođstvo od 2:1 golom iz jedanaesterca.

U 72. minutu Đovani di Lorenco postiže pogodak za 2:2, na asistenciju Lorenca Insinja.

U 90. minutu Napoli je poveo sa 3:2 golom Insinje iz penala.

U petom minutu nadoknade Frančesko Kaputo je takođe iz jedanaesterca postigao pogodak, za konačni rezultat na 3:3. (kraj) dep