Osam golova u Bergamu

23:59 27. 04. 2022. FoNet/Youtube @Serie A | Desk

BERGAMO - Fudbaleri Atalante i Torina odigrali su večeras u Bergamu odloženu utakmicu 20. kola italijanske Serije A nerešenim rezultatom 4:4 (2:2), a reprezentativac Srbije Saša Lukić ubeležio je dva pogotka, oba iz jedanaesterca.

Torino je poveo u četvrtom minutu pogotkom Antonija Sanabrije, ali je Atalanta izjednačila golom iz penala kog je u 18. minutu izveo Luis Murijel, a potom u 23. minutu povela sa 2:1 zahvaljujući Martenu de Runu.

Do izjednačenja u prvom poluvremenu došlo je takođe iz jedanaesterca, kog je realizovao reprezentatitvac Srbije Saša Lukić.

Lukić je bio precizan izvodeći penal i u 63. minutu, da bi potom Remo Frojler postigao autogol u 67. minutu.

Atalanta je smanjila razliku na 3:4 golom Marija Pašalića u 78. minutu, a izjednačila penal-pogotkom Murijela u 84. minutu. (kraj) dep/dpv