Agencijski servisi
U svetu gde je sve obmana - pričati istinu je revolucionarni čin.
Džordž Orvel

KONTAKTIRAJTE NAS
Fonet - 2004 - 2025 - All rights reserved
Društvo
Štrajk upozorenja
17:17 14. 03. 2025. FONET | Bojana Milovanović
UŽICE - Predstavnici sindikalnih organizacija Apoteke Užice razgovarali su danas sa gradonačelnikom Užica Jelenom Raković Radivojević, nakon jednočasovnog štrajka i protestne šetnje do Gradske kuće.
Sindikalne organizacije Apoteke Užice organizovale su štrajk upozorenja ispred apoteke Lipa i 15 minuta ćutanja za 15 osoba poginulih na železničkoj stanici u Novom Sadu 1. novembra, nakon čega su nezadovoljni apotekari krenuli glavnom ulicom u protestnu šetnju do Gradske kuće, kako bi razgovarali sa Jelenom Raković Radivojević i predali joj zahteve.
Apoteka Užice ima 133 zaposlenih u 29 apoteka u Zlatiborskom okrugu, koji su poslednju platu - za decembar, primili 20. februara, dok će u martu primiti januarsku platu. (kraj) drp/vđ
Tagovi: