Agencijski servisi
U svetu gde je sve obmana - pričati istinu je revolucionarni čin.
Džordž Orvel

KONTAKTIRAJTE NAS
Fonet - 2004 - 2025 - All rights reserved
Društvo
Solidarnost sa Veselinovićem
15:00 11. 06. 2025. FoNet | Katarina Stankov
KOSJERIĆ - Studenti u blokadi u Kosjeriću izrazili su danas solidarnost sa sugrađaninom Urošem Veselinovićem koji je, kako navode iz "Ujedinjeni za Kosjerić", priveden zbog navodnog napada na osobu koja se predstavlja kao novinarka Informera.
Iz "Ujedinjeni za Kosjerić" su u saopštenju naveli da je Uroš Veselinović priveden na graničnom prelazu prilikom povratka iz Bosne i Hercegovine, zbog navodnog napada na osobu koja se predstavlja kao novinarka Informera.
"Ovaj čin doživljavamo kao politički pritisak na mlade ljude koji ne pristaju na poniženje, propagandu i laž. Uroš je prepoznat kao aktivan i odgovoran član zajednice, a njegov doprinos borbi za pravednije društvo je poznat u Kosjeriću", poručili su iz te liste i zatražili njegovo oslobađanje. (kraj) vem/ks/mk