Agencijski servisi
U svetu gde je sve obmana - pričati istinu je revolucionarni čin.
Džordž Orvel
KONTAKTIRAJTE NAS
Fonet - 2004 - 2025 - All rights reserved
Društvo
Bačene baklje u Kneza Miloša
21:37 02. 11. 2025. FoNet | Marko Čonjagić
BEOGRAD - U Ulici kneza Miloša, u blizini Pionirskog parka, večeras su bačene dve baklje, javlja reporter FoNeta
Policija u opremi za razbijanje demonstracija formirala je kordon u Ulici kneza Miloša, a građani koji podržavaju majku poginulog mladića Dijanu Hrku u štrajku glađu koji je danas počela, krenuli su ka mestu gde su bačene baklje.
Pristalice vlasti iz šatorskog naselja bacali su petarde i plastine flaše u Ulicu kneza Miloša.
Građani koji podržavaju Dijanu Hrku skandiraju “gotov je” i uvrede na račun predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Ratni veteran su stali između policije i građana koji su počeli da se povlače ka Bulevaru kralja Aleksandra.
Dijana Hrka, majka Stefana Hrke, poginulog u padu nadstrešnice na novosadskoj železničkoj stanici, pre toga je zahvalila građanima koji je podržavaju i medijima.
Ona je okupljenima rekla da svetski mediji prenose ono što se večeras događa u Beogradu kod Doma Narone skupštine. (kraj) vip/lč/mč/bdr
Tagovi: