Medija centar ponovo dostupan

15:35 22. 06. 2026. FoNet | Vera Barišić

BEOGRAD - Viši sud u Beogradu saopštio je danas da je završena sanacija prostora oštećenog u požaru koji je u januaru ove godine zahvatio zgradu Posebnog odeljenja za organizovani kriminal i Odeljenja za ratne zločine u Ustaničkoj ulici i da je medija centar ponovo u funkciji.

Predstavnici medija moći će da prate suđenja i koriste kapacitete medija centra za nesmetano izveštavanje, naveo je Viši sud.
 
Požar na četvrtom spratu zgrade Višeg suda u Beogradu u Ustaničkoj ulici izbio je 19. januara, a Više javno tužilaštvo saopštilo je 10. februara da je požar izbio u hodniku u plafonskoj konstrukciji ispred kancelarije broj 435 zbog kvara u ugradnoj neonskoj svetiljki u plafonu. (kraj) vbr/mk
Share: