Agencijski servisi
U svetu gde je sve obmana - pričati istinu je revolucionarni čin.
Džordž Orvel
KONTAKTIRAJTE NAS
Fonet - 2004 - 2026 - All rights reserved
Društvo
Iseljenje studenata zbog Ekspa
20:27 24. 06. 2026. FoNet | Anđelija Stojković
BEOGRAD - Studenti u blokadi visokoškolskih ustanova u Beogradu saopštili su večeras da će zbog projekta "Ekspo 2027" deo studenata biti primoran da se iseli iz Studentskog grada.
Kako je navedeno u objavi na društvenoj mreži Iks, studenti drugog bloka F krila Studentskog grada biće primorani da se isele iz domova bez garancije nalaženja drugog vida smeštaja.
"Zgroženi smo ovom odlukom i poručujemo režimu da nećemo dozvoliti da i ovaj put projekti budu važniji od sigurnosti nečijeg doma. Ne damo studentske domove", poručili su studenti. (kraj) vem/and/bdr
Tagovi: