Delovi Beograda bez vode

11:04 27. 06. 2026. FoNet | Eldin Hadžović

BEOGRAD - Zbog kvara na magistralnom cevovodu u Ulici kraljice Marije, kod Mašinskog fakulteta, deo potrošača na opštinama Palilula i Stari grad ostao je danas bez vode, saopštilo je JKP Beogradski vodovod i kanalizacija.

Kako se navodi, zatvaranje vode je u toku, a sanacija kvara počeće nakon njegovog izolovanja.
 
Iz JKP Beogradski vodovod i kanalizacija očekuju da će vodosnabdevanje za najveći deo potrošača biti stabilizovano do kraja dana. (kraj) elh/mk
Share: