Građani dobili vodu

10:54 28. 06. 2026. FoNet | Vera Barišić

BEOGRAD - Javno-komunalno preduzeće Beogradski vodovod i kanalizacija saopštilo je da su, posle sanacije kvara na cevi kod Mašinskog fakulteta u ponoć, svi potrošači u opštinama Stari grad i Palilula dobili vodu, javila je Radio-televizija Srbije (RTS).

Kako navodi RTS, radnici su na terenu i u toku je sanacija rova, a potom sledi čišćenje tramvajskih šina.

Tramvaji na linijama 5 i 2L i dalje ne saobraćaju tom trasom. (kraj) vbr/bdr

Tagovi:
Share: