Agencijski servisi
U svetu gde je sve obmana - pričati istinu je revolucionarni čin.
Džordž Orvel
KONTAKTIRAJTE NAS
Fonet - 2004 - 2026 - All rights reserved
Ekonomija
Rast vrednosti nepokretnosti
13:54 02. 05. 2026. FoNet | Katarina Stankov
BEOGRAD - Vrednost tržišta nepokretnosti u Srbiji je u 2025. godini iznosila rekordnih 8,1 milijardu evra, što predstavlja rast od 8,6 odsto u odnosu na 2024, saopštio je danas Republički geodetski zavod i naveo da je najskuplji kvadrat stana prodat po ceni od 15.298 evra u opštini Savski venac, gde je plaćeno i najskuplje garažno mesto - 66.000 evra.
U saopštenju Zavod je naveo da je najskuplji kvadrat stana prodat po ceni od 15.298 evra na teritoriji beogradske opštine Savski venac, dok je najskuplji stan plaćen 1,8 miliona u naselju "Beograd na vodi".
Najskuplja kuća prodata je u opštini Savski venac za 3,8 miliona evra, dok je u istoj opšteni plaćeno i najskuplje garažno mesto - 66.000 evra. (kraj) vbr/ks/bdr
Tagovi: