Agencijski servisi
U svetu gde je sve obmana - pričati istinu je revolucionarni čin.
Džordž Orvel

KONTAKTIRAJTE NAS
Fonet - 2004 - 2025 - All rights reserved
Srbija
Analiza primene sporazuma
14:53 27. 03. 2025. FoNet | Milena Vlajić
BEOGRAD - Predstavnici Ministarstva poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede (MPŠV) održali su danas sastanak sa predstavnicima više udruženja proizvođača mleka i odgajivača goveda radi analize dosadašnjeg napretka u realizaciji sporazuma o međusobnoj saradnji u oblasti poljoprivrede.
Poljoprivrednim proizvođačima ukazano je na to da je u ovoj godini registrovano više od 7.000 novih poljoprivrednih gazdinstava, te da je podnošenje zahteva za ostvarivanje prava na osnovne podsticaje u biljnoj proizvodnji bilo omogućeno i korisnicima za gazdinstva koja su u procesu registracije, kao i za parcele koje su u procesu provere, kako bi se što veći broj poljoprivrednika prijavio za subvencije, navedeno je u saopštenju.
Korisnici koji su podneli zahteve za podsticaje po hektaru za tekuću godinu mogu da očekuju rešenja u svojim eSandučićima već od danas, a svi uredno podneti zahtevi biće isplaćeni u najkraćem mogućem roku, saopštilo je Ministarstvo. (kraj) vem/mv/mk
Tagovi: