Agencijski servisi
U svetu gde je sve obmana - pričati istinu je revolucionarni čin.
Džordž Orvel

KONTAKTIRAJTE NAS
Fonet - 2004 - 2025 - All rights reserved
Srbija
Novi DSS neće na izbore
10:10 30. 05. 2025. FoNet | Andrijana Milaćević Vukosavljević
BEOGRAD - Potpredsednik Nove Demokratske stranke Srbije (Novi DSS) Predrag Marsenić izjavio je da ta stranka 8. juna ne učestvuje na lokalnim izborima u Kosjeriću i Zaječaru "da ne bi stvarala privid normalnosti", saopštila je danas ta partija.
Marsenić je u emisiji Insajder, na pitanje da li će Novi DSS na terenu pomoći opozicionim listama na lokalnim izborima u Kosjeriću i Zaječaru, odgovorio da je stranka donela odluku da na tim izborima ne učestvuje, ali da je na svakom pojedincu odluka da li će izaći na izbore.
Kao stranka nećemo nikome ništa sugerisati, a kolegama iz opozicije smo ustupili mesta koja nam pripadaju u proširenim sastavima izbornih komisija, rekao je Marsenić. (kraj) vip/am/dj