Agencijski servisi
U svetu gde je sve obmana - pričati istinu je revolucionarni čin.
Džordž Orvel

KONTAKTIRAJTE NAS
Fonet - 2004 - 2025 - All rights reserved
Srbija
Trajna blokada Ekspa
10:56 01. 07. 2025. FoNet | Ivana Šanjević
BEOGRAD - Pokret obnove Kraljevine Srbije (POKS) koji predvodi Vladimir Jelić pozvao je danas opozicione stranke i studente da, umesto dosadašnjih blokada saobraćajnica, zajednički organizuju potpunu i trajnu blokadu ključnih državnih institucija, poput Vlade Srbije, kao i projekta Ekspo.
Blokade treba da se organizuju tamo gde režim najviše pogađa, a to je zgrada Vlade Srbije i projekat Ekspo, koji predstavlja direktan udar na njihov džep, poručio je Jelić.
Prema njegovim rečima, blokade raskrsnica i saobraćajnica ne uznemiravaju vlast, jer je ne pogađa to što građani kasne na posao ili ne mogu da se kreću, već ih uznemirava kada im je onemogućeno da "sprovode pljačku građana kroz koruptivne projekte poput Ekspo". (kraj) vem/ivt/dj