Traženje krivca

18:38 11. 10. 2025. FoNet | Anđelija Stojković

BEOGRAD - Zamenik predsednika Stranke slobode i pravde (SSP) Borko Stefanović izjavio je danas da je Srbija na udaru sankcija svaki put kada su "radikali i socijalisti" na vlasti i da je to ovoga puta slučaj sa sankcijama Rusiji koje se odnose na Naftnu industriju Srbije (NIS).

Zamenik predsednika Stranke slobode i pravde (SSP) Borko Stefanović izjavio je danas da je Srbija na udaru sankcija svaki put kada su "radikali i socijalisti" na vlasti i da je to ovoga puta slučaj sa sankcijama Rusiji koje se odnose na Naftnu industriju Srbije (NIS).
 
Stefanović je istakao da je vlast dovela građane Srbije u užasnu situaicju da se ne bi zamerila predsedniku Rusije Vladimiru Putinu i Gaspromu, koji odbijaju da Srbiji prodaju akcije i tako je spasu sankcija, a sada traži krivca za svoju pogrešnu politiku. (kraj) is/and/mk
Share: