Agencijski servisi
U svetu gde je sve obmana - pričati istinu je revolucionarni čin.
Džordž Orvel
KONTAKTIRAJTE NAS
Fonet - 2004 - 2026 - All rights reserved
Srbija
Odgovorni moraju odgovarati
19:26 31. 01. 2026. FoNet | Katarina Stankov
BEOGRAD - Opštinski odbor Stari Grad stranke Srbija centar saopštio je da u današnjem urušavanja dela napuštene kuće u Ulici Džordža Vašingtona pukom srećom nije bilo povređenih, naglasivši da je gradska inspekcija morala da zna da je bilo samo pitanje vremena kada će se taj zid obrušiti i morala je da obezbedi zgradu.
"Jasno je da odogvorni postoje, a postoje i odgovori, ali gradska vlast ćuti. Zato ne ćute njihova propagandna glasila koja su već u kampanji bulažnjenja i prebacivanja odgovornosti na opoziciju, kao da ne znaju ko već 13 godina upravlja Beogradom", navedeno je u saopštenju.
Iz te stranke su upitali gde je gradonačelnik Aleksandar Šapić i koji je njegov odgovor na obrušavanje oronule ruševine u centru Beograda, na kojoj su radovi započeti po preuzimanju vlasti Srpske napredne stranke, kao i iz kog razloga su zaustavljeni, a ruševine sa sve skelom ostale neobezbeđene. (kraj) is/ks/mk