Sadistički odnos prema Jugu

11:50 24. 03. 2026. FoNet | Bojana Milovanović

LESKOVAC - Narodna poslanica Stranke slobode i pravde (SSP) iz Leskovca Jelena Spirić poručila je predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću da je njegov današnji dolazak na jug Srbije i prisustvo obeležavanju Dana sećanja na stradale u NATO agresiji "krajnji bezobrazluk i paradiranje pred porodicama poginulih".

"Krajnji je bezobrazluk da danas dolazite na jug i paradirate pred porodicama poginulih, dok ste vi u vreme bombardovanja slavili jer ste od države dobili stan. Tražite aplauze tamo gde su ljudi zbog vaše politike ginuli – a danas, zbog vaših otkaza, ostaju bez hleba i dostojanstva", poručila je Spirić, uz ocenu da je Vučićev odnos prema Jugu Srbije sadistički.

"Jug vam služi kao rezervoar jeftine radne snage i sigurnih glasova. To nije politika. To je odnos prema ljudima kao prema potrošnoj robi", poručila je Spirić Vučiću. (kraj) elh/bom/mk

Share: