Odlazimo kada se sloni baner

16:14 30. 05. 2026. FoNet | Vera Barišić

BEOGRAD - Lider pokreta Kreni-promeni Savo Manojlović, koji je danas sa odbornikom tog pokreta Aleksandrom Jovanovićem započeo skidanje bilborda na Palati Albanija, izjavio je da je policija tražila da se skloni, ali da to neće uraditi dok se baner potpuno ne ukloni i oslobode ptići ugroženih belih čiopa.

"Tražili su da se sklonimo. Služba za uklanjanje dolazi navodno u 19.00. Ne postoji šansa da se sklonimo odavde dok ne stigne služba koja će ukloniti bilbord", rekao je Manojlović, saopštio je Kreni-promeni.

On je naveo da su nadležnima dali 10 minuta za odgovor, a službi za uklanjanje da se 20 minuta nakon toga pojave sa opremom za skidanje, te da će se tada skloniti i službama prepustiti skidanje banera. (kraj) vbr/bdr

Share: