Odluke na štetu Beograđana

10:39 25. 06. 2026. FoNet | Bojana Milovanović

BEOGRAD - Odbornici Demokratske stranke (DS) u Skupštini Beograda najavili su da neće učestvovati na današnjoj sednici Skupštine grada, na kojoj će, kako su ocenili, biti odlučivao na štetu Beograđana.

Odbornici Saša Mihajlović i Aleksandra Kovač su na konferenciji za novinare ispred Skupštine grada naveli da učešće na sednicama i davanje legitimiteta aktuelnoj vlasti nema smisla i istakli važnost referendumske atmosfere i podrške studentima.

Oni su ocenili da se gradska vlast bavi uzurpacijom i ugrožavanjem prestonice, kao i da budžet ne prati potrebe grada i građana. (kraj) vbr/bom/mk

Share: