Sa Vučićem samo transparentno

13:01 25. 06. 2026. FoNet | Bojana Milovanović

BEOGRAD - Predsednik Sindikata "Centar" GSP Ivan Banković izjavio je danas FoNetu da će dalji razgovori sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, kao i moguća rešenja u vezi sa problemima gradskog prevoza, biti transparentno preneti javnosti i da dogovora neće biti bez većinske podrške svih aktera koji u tome učestvuju.    

Banković je rekao da se sastanak sa Vučićem očekuje 2. jula, uz napomenu da će građani i zainteresovane strane o svemu biti obaveštene.

On ističe da sama činjenica da se o problemima gradskog saobraćaja u Beogradu razgovara sa predsednikom Srbije pokazuje "krizu institucija i ludilo društva u kojem živomo". (kraj) is/bom/mk

Share: