Oštrije o Srbije u EP

15:12 25. 06. 2026. FoNet | Ivana Šanjević

BEOGRAD - Potpredsednik Srbija centra (SRCE) Duško Lopandić ocenio je danas da će za dve nedelje u Evropskom parlamentu biti usvojena nova rezolucija o Srbiji, koja će biti još oštrija od one donete u Savetu Evrope (SE) pre nekoliko dana.

U slučaju SE, mi smo članovi, pa je to na neki način ozbiljnije. Član ste, a dobijate kritike od takve organizacije koja se uglavnom bavi ljudskim pravima i demokratijom. To je samo kontinuitet, rekao je Lopandić za televiziju Njuzmaks Balkans. (kraj) is/ivt/mk
Share: