Rezultati ili ostavke

19:09 27. 05. 2026. FoNet | Ivica Strnčević

PODGORICA - Predsednik Crne Gore Jakov Milatović poručio je danas, povodom 22 godine od ubistva glavnog i odgovornog urednika dnevnog lista "Dan" Duška Jovanovića, da građani i porodica više ne žele da slušaju prazna obećanja, već zahtevaju konkretne rezultate, pronalazak nalogodavaca i njihovo zatvaranje.

U ime građana Crne Gore zahtevam pravdu za Duška Jovanovića. Ne floskule i reči od nadležnih državnih organa, tužilaštva i policije koje svake godine stižu, nego dela, istinu i pravdu. Ko ga je ubio, ko su bili nalogodavci i ko je to tačno uradio, i ti ljudi trebaju da odgovaraju, rekao je Milatović.

Milatović je naglasio da je prošlo dosta vremena od promene vlasti u Crnoj Gori, a da se u ovom slučaju ništa nije promenilo, zbog čega je poručio tužilaštvu i čelnicima institucija da ukoliko nisu sposobni da reše ovaj zločin, treba da podnesu ostavke.(kraj) is/bdr

Share: