Najviše posla za VAR

13:30 27. 09. 2020. FoNet/AP

BRAJTON - Mančester junajted pobedio je Brajton rezultatom 3:2, u prvom meču trećeg kola Premijer lige!

Najviše posla na utakmici bilo je za VAR. Najpre je poništen penal za domaćina, pa je Junajtedu poništen gol zbog ofsajda, da bi na kraju - pregledom snimka - sudija dosudio penal za Junajted, koji im je doneo tri boda.

Brajton je poveo u 40. minutu golom Majpeja iz penala, nakon što je Lempteja oborio Fernandeš. Tri minuta kasnije izjednačava Junajted, golom Danka, da bi u 55. minutu poveo golom Rašforda.

U petom minutu nadoknade domaćini izjednačavaju golom  Marča. U poslednjem napadu Junajteda, lopta pogađa u ruku Mupeja, a sudija - posle pregledanog snimka - dosuđuje penal. Gol postiže Fernandeš. (kraj) nm