Debakl Sitija!

18:02 27. 09. 2020. FoNet

MANČESTER - Fudbaleri Lestera ubedljivo su pobedili Mančester Siti u gostima, rezultatom 5:2, u meču trećeg kola Premijer lige!

Siti je uspeo i da povede u četvrtom minutu, gol je dao Varez ali, do kraja, domaćini nisu imali rešenje za Džejmija Vardija! Prvi gol Vardi je dao u 37. minutu i, s nerešenim rezultatom, otišlo se na pauzu.

U drugom poluvremenu, Lester je poveo u 54. minutu, golom koji je Vardi dao petom. Četiri minuta kasnije na semaforu, načinjen je penal nad Vardijem, koji s bele tačke ponovo pogađa mrežu za 3:1.

Četvrti gol za goste dao je Madison u 77. minutu, i to s 18 metara! Siti je,  na 4:2, smanjio prednost gostiju u 84. minutu, golom Ake.

Četiri minuta kasnije Lester postiže i peti pogodak, još jednom s bele tačke, posle . Gol postiže Tilemans za konačnih 5:2. (kraj) nm