Novi poraz Crvene zvezde

21:18 23. 02. 2021. FoNet | Ivica Strnčević

KAUNAS - U utakmici 25 kola Evrolige, košarkaši Crvene zvezde izgubili su večeras u Kaunasu od Žalgirisa sa 75:62 (22:26, 18:18, 20:14, 15:4) i sa učinkom od sedam pobeda i 18 poraza nalaze se na pretposlednjem, 17. mestu.

Crvena zvezda je prvo poluvreme odigrala veoma dobro i u drugoj četvrtini je imala prednost od 13 poena, ali je Žalgiris već do odlaska na odmor umanjio zaostatak na četiri koša.

U drugom poluvremenu viđeno je očajno izdanje crveno-belih, a pogotovo je loša bila poslednja četvrtina, u kojoj su izabranici Dejana Radonjića postigli samo četiri koša.

U trećoj četvrtini crveno-beli su pet minuta bili bez koša, da bi u poslednjoj to uspeli čak i da nadmaše i prve poene su postigli posle šest i po minuta igre.

Bilo je to sigurno Zvezdino najlošije poluvreme u ovoj sezoni, a njeni košarkaši će imati priliku da poprave utisak već za tri dana, kada će gostovati Baskoniji. (kraj) is/dpv