Ubedljiv poraz Crvene zvezde

22:02 26. 11. 2021. FoNet | Ivica Strnčević

BEOGRAD - U utakmici 12. kola Evrolige, košarkaši Crvene zvezde izgubili su večeras u Beogradu od Uniksa sa 98:78 (26:16, 21:23, 29:18, 22:21) i sa učinkom od četiri pobede i osam poraza nalaze se na 14. mestu.

Posle dugo vremena crveno-beli su večeras bili kompletni i očekivalo se da bi, uz pomoć navijača koja nije izostala, mogli da savladaju ekipu iz Kazanja, ali su potpuno razočarali i doživeli debakl.

Posebno je čudno što ni u jednom trenutku nije bilo ni traga od Zvezdine prepoznatljive čvrste igre u odbrani, a nije moglo da se očekuje ni da se izabranici Dejna Radonjića praktično predaju mnogo pre kraja.

U drugoj četvrtini Crvena zvezda je imala period veoma dobre igre, kada je uspela da smanji zaostatak na svega tri poena, ali je to kratko trajalo. Uniks je zaustavio taj nalet i na poluvreme je otišao sa prednošču od devet koševa, a u drugom poluvremenu se Zvezdina igra potpuno raspala na obe strane terena.