90 minuta preokreta

19:38 30. 04. 2022. FoNet | Desk

DORTMUND - Drugoplasiranoj ekipi Borusije nije pomogao domaći teren: gosti iz Bohuma pobedili su rezultatom 3:4 u utakmici punoj preokreta

Nakon samo osam minuta igre na stadionu Borusije Dortmund, semafor je pokazivao rezultat 0:2. Ekipa Bohuma savladala je domaćine već u 3. minutu (Polter) a pet minuta kasnije Holter je ponovo zatresao mrežu domaćina.

Usledio je preokret: Holand je najpre iz penala u 18 minutu smanjio rezultat da bi se rezultatom 2:2 otišlo na odmor, nakon što je Holand pogodio mrežu Bohuma u 30. minutu.

U drugom poluvremenu, Holand dolazi do het-trika pogotkom u 62. minutu.

Igrači Bohuma se nisu predavali: u 81. minutu Lokadija postiže gol za izjednačenje, a naš Miloš Pantović iz penala u 85. minutu donosi pobedu Bohumu koji se nalazi na 11. mestu Bundeslige. (kraj) dep/ab