Novi poraz Crvene zvezde

00:05 22. 10. 2022. FoNet | Ivica Strnčević

MADRID - Košarkaši Crvene zvezde izgubili su večeras u Madridu u četvrtom kolu Evrolige od Reala sa 72:56 (25:10, 14:20, 15:14, 18:12) i sa sva četiri poraza dele poslednje mesto na tabeli sa minhenskim Bajernom.

Crveno-beli su veoma loše ušli u utakmicu, pravili su greške i u napadu i u odbrani i već posle prvih 10 minuta imali su zaostatak od 15 poena.

U nastavku je Zvezda postepeno hvatala priključak i sredinom treće četvrtine domaćini su vodili 44:42, ali je tada usledila serija Reala od 10:0, pri čemu je prvak Srbije pet minuta bio bez postignutog poena.

Utakmica je tada bila rešena i u poslednjoj četvrtini košarkaši Reala su rutinski odradili posao, jer Zvezda više nije imala snage da još jednom zapreti. (kraj) is/dpv