Partnerstvo sa Savezom slepih

17:28 23. 06. 2026. FoNet | Katarina Stankov

BEOGRAD - Ministarka za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Milica Đurđević Stamenkovski potpisala je danas ugovor sa Savezom slepih Srbije, za čiju je realizaciju programa u 2026. godini opredeljeno oko 14,6 miliona dinara.

Sredstva su namenjena sprovođenju programskih aktivnosti Saveza u partnerstvu sa 14 lokalnih udruženja širom Srbije, saopštilo je Ministarstvo za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja.

Milica Đurđević Stamenkovski je istakla da je Ministarstvo posvećeno unapređenju položaja osoba sa invaliditetom, kao i izgradnji društva u kojem će svi imati jednake mogućnosti da razvijaju svoje potencijale. (kraj) vbr/ks/bdr

Share: