Agencijski servisi
U svetu gde je sve obmana - pričati istinu je revolucionarni čin.
Džordž Orvel

KONTAKTIRAJTE NAS
Fonet - 2004 - 2025 - All rights reserved
Ekonomija
Nova fabrika staklene ambalaže
17:34 10. 04. 2025. FoNet | Katarina Stankov
JAGODINA - Ministar finansija u tehničkom mandatu Siniša Mali prisustvovao je danas otvaranju fabrike kompanije "Schott Pharma" u Jagodini u kojoj će se proizvoditi ambalaža od stakla za vodeće farmaceutske kompanije i poručio da će ona u punom kapacitetu zapošljavati 350 radnika.
Mali je podsetio da je za samo 15 meseci, koliko je prošlo od dana kada je položen kamen-temeljac i dodao da fabrika trenutno zapošljava oko stotinak radnika, da će do kraja godine biti zaposleno 180, kao i da će na kraju projekta imati 350 zaposlenih, saopštilo je Ministarstvo finansija.
On je rekao da je važno svako radno mesto, svaki novi zaposleni i dodao da mu je drago što je reč o investiciji iz Nemačke, jer se tada zna da je ta investicija jaka i dugoročna. (kraj) vip/ks/mk