Agencijski servisi
U svetu gde je sve obmana - pričati istinu je revolucionarni čin.
Džordž Orvel

KONTAKTIRAJTE NAS
Fonet - 2004 - 2025 - All rights reserved
Politika
Srbi da izađu na izbore
16:32 09. 10. 2021. FoNet | Leposava Čolić
BEOGRAD - Predsednik Srbije i Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić poručio je danas Srbima na Kosovu, uoči lokalnih izbora, "da budu jedinstveni, da u što većem broju izađu na izbore, da se bore za svoja prava, za sebe, za svoju zemlju".
On je na konferenciji za novinare posle sednice Predsedništva SNS, poručio Srbima "da budu institucionalno zastupljeni, kad je potrebno da mogu da reaguju u institucijama na različite načine, ali uvek efikasno, da budu uz svoj narod, da razgovaraju sa našim narodom ne samo na severu, već i u šest opština na jugu, u čitavoj Metohiji".
"Mi nemamo izbora, moramo da opstanemo na svojim ognjištima i da se suprotstavimo njihovom nasilju", rekao je Vučić. (kraj) vbr/lč/dpv