Agencijski servisi
U svetu gde je sve obmana - pričati istinu je revolucionarni čin.
Džordž Orvel

KONTAKTIRAJTE NAS
Fonet - 2004 - 2025 - All rights reserved
Srbija
Janković nema integritet
16:03 16. 08. 2025. FoNet | Anđelija Stojković
BEOGRAD - Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić je povodom današnjeg saopštenja poverenice za ravnopravnost Brankice Janković u kojem osuđuje nasilje, istakla da je to osoba "koja ima nula ličnog i profesionalnog integriteta" i da joj u novembru ističe i drugi mandat pa joj je "potreban novi posao".
Brnabić je na društvenoj mreži Iks ukazala da je Janković izabrana za poverenicu u Skupštini na osnovu većine koju je obezbedila Srpska napredna stranka i da su tada optuživali vladajuću stranku da je Janković njihov kadar i da su podrškom njoj ukinuli nezavisne institucije.
Ona je dodala da u novembru Brankici Janković ističe i drugi mandat, nakon koga zakonski ne može da se prijavi za treći. (kraj) vbr/and/mk