Dogovor o prenoćištu studenata

14:00 24. 10. 2025. FoNet | Milena Vlajić

INĐIJA - Predsednik opštine Inđija Marko Gašić rekao je danas za IN Medija da planira sastanak sa učenicima i direktorima škola kako bi se razgovaralo o zahtevu da opština obezbedi prenoćište studentima koji pešače ka Novom Sadu.

"Do sada imam neke dopise studenata i đaka, ali nemam konkretnu osobu koja organizuje doček. Učestvuje grupa mladih ljudi. Bili su ovde, rekli su da će možda i danas doći. Sledeće nedelje ćemo sedeti sa njima i direktorima škola i sigurno ćemo doći do nekog rešenja" rekao je Gašić.

Studenti i učenici iz Inđije zatražili su prethodno od Gašića da ustupi javne objekte šetačima koji bi trebalo da prespavaju u Inđiji na putu do Novog Sada, gde će 1. novembra odati poštu nastradalima u padu nadstrešnice na zgradi Železničke stanice. (kraj) vbr/mv/dj

Share: