Agencijski servisi
U svetu gde je sve obmana - pričati istinu je revolucionarni čin.
Džordž Orvel
KONTAKTIRAJTE NAS
Fonet - 2004 - 2026 - All rights reserved
Srbija
Studenti i opozicija - pravi put
21:43 23. 03. 2026. FoNet | Katarina Stankov
BEOGRAD - Predsednik Narodnog pokreta Srbije (NPS) i poslanik Miroslav Aleksić ocenio je danas da lokalni izbori zakazani za 29. mart mogu biti primer kako treba nastupiti na predstojećim parlamentarnim i predsedničkim izborima, naglasivši da je jedinstvena lista studenata i opozicije pravi put i da je, sve dok postoji šansa za to, treba zagovarati.
Aleksić je gostujući na Insajder televiziji izrazio uverenje da će najbolji rezultat na lokalnim izborima biti ostvaren u mestima gde opozicija i studenti nastupaju zajedno.
"Narodni pokret Srbije je u Boru i Bajinoj Bašti zajedno sa studentima u istom frontu, čime smo pokazali da je moguće postići dogovor i u manjim sredinama i ući spremno u izbornu utakmicu, bez međusobnih rasprava. Takav pristup biće nam neophodan i na republičkom nivou", naveo je Aleksić. (kraj) vip/ks/bdr
Tagovi: