Zloupotreba autobusa GSP

15:19 27. 06. 2026. FoNet | Anđelija Stojković

BEOGRAD - Beogradski odbor stranke Srbija centar (Srce) osudio je danas zloupotrebu javnog prevoza u svrhu prevoza učesnika za miting Srpske napredne stranke.

U saopštenju, Srce se poziva na fotografije iz Kragujevca, koje je preneo Glas Šumadije, na kojima se vide plavi autobusi iz sistema beogradskog javnog prevoza.
 
Kako ističu, svejedno je da li je reč o vozilima Gradskog saobraćajnog preduzeća Beograd ili privatnih prevoznika koji voze na gradskim linijama, jer se i jedni i drugi finasiraju iz džepova građana Beograda. (kraj) elh/and/mk
Share: