Son dao četiri gola!

15:24 20. 09. 2020. FoNet

SAUTEMPTON - U utakmici drugog kola Premijer lige, Totenhem je u gostima pobedio Sautempton rezultatom 5:2 (1:1). Sve golove za goste dala su - dva igrača.

Igru gostujuće ekipe Žozea Murinja obeležili su Hari Kejn i Hjung Min Son. Kejn je za nepunih pola sata imao četiri asistencije - i sve su bile upućene Koreancu.

Gosti su poveli već u 4. minutu, ali je gol Harija Kejna bio poništen posle konsultacija s VAR sistemom, posle čega su domaćini poveli u 32. minutu golom Denija Ingsa. U produžetku prvog poluvremena izjednačio je Son, i s rezultatom 1:1 otišlo se na odmor.

U drugom poluvremenu usledila su još tri gola Hjung Min Sona, i jedan Kejnov pogodak.   Vođstvo gostiju od 5:1 ublažio je Ings, iskoristivši jedanaesterac u 90. minutu meča. Meč je završen rezultatom 5:2 (kraj) nm