Ubedljiva pobeda Srbije

23:38 01. 09. 2021. FoNet | Ivica Strnčević

DEBRECIN - Fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je večeras u Debrecinu, u prijateljskoj utakmici, selekciju Katara sa 4:0 (2:0).

Bila je to odlična provera uoči utakmica protiv Luksemburga i Irske u kvalifikacijama za prvenstvo sveta, koje će izabranici Dragana Stojkovića dočekati sa dosta samopouzdanja.

Srbija je povela već u drugom minutu autogolom defanzivca Katara Kukija, a drugi pogodak je u 18. minut postigao Luka Jović.

U drugom poluvremenu reprezentativci Srbije su nastavii da napadaju i rezutat takve igre bio je gol Dušana Vlahovćia u 60. minutu. Konačan rezultat postavio je Nikola Milenković pet minuta pre kraja.

U četvrtom kolu kvalifikacija za prvenstvo sveta Srbija će u subotu u Beogradu igrati protiv Luksemburga, koji je večeras na svom terenu pobedio Azerbejdžan sa 2:1. (kraj) is/dpv