Osam medalja reprezentativaca

15:15 22. 06. 2026. FoNet | Andrijana Milaćević Vukosavljević

BEOGRAD - Reprezentativci Srbije u atletici su drugog takmičarskog dana na Balkanskom prvenstvu za seniore u Volosu u Grčko osvojili dve medalje - zlato i bronzu, saopštio je danas Srpski atletski savez.

Zlatnu medalju osvojila je Milica Emini, koja je u finalu trke na 100 metara prepone osvojila zlatnu medalju rezultatom 13,22 sekunde.
 
Bronzanu medalju Srbiji osvojio je Elzan Bibić, koji je trku na 3.000 metara završio za 7:57,59. (kraj) vbr/am/mk
Share: