Agencijski servisi
U svetu gde je sve obmana - pričati istinu je revolucionarni čin.
Džordž Orvel
KONTAKTIRAJTE NAS
Fonet - 2004 - 2026 - All rights reserved
Srbija
Recipročno prema Crnoj Gori
18:24 26. 06. 2026. FoNet | Bojana Milovanović
BEOGRAD - Predsednik Srbije Alekandar Vučić poručio je danas, povodom zabrane ulaska u Crnu Goru uredniku Informera Draganu J. Vučićeviću, da je to urađeno zbog toga što neko drugačije misli i poručio da će, ako "velika greška" ne bude ispravljena, Srbija morati da pristupi recipročnim merama.
"Mi nikada nismo reagovali na njihove napade, hajku i harangu koju vode protiv Srbije. Voleo bih da isprave to kao veliku grešku. U protivnom, nažalost, moraćemo da pribegnemo recipročnim merama. Kada to kažem, ne mislim da je Crna Gora napravila dobar posao za svoje građane", rekao je Vučić novinarima tokom obilaska nove deonice Morvaskog koridora.
Vučić je konstatovao i da je ponosan na rad Jorga Jerg Heskensa i da će sledeću priliku iskoristiti da ga odlikuje za rad i trud.(kraj) is/bom/bdr