Poraz Partizana

22:32 31. 01. 2024. FoNet | Ivica Strnčević

MONTE KARLO - Košarkaši Partizana večeras su u Monte Karlu, u 24. kolu Evrolige, izgubili od Monaka sa 85:70 (14:16, 30:22, 21:23, 20:9) i sa učinkom od po 12 pobeda i poraza nalaze se na desetom mestu.

Partizan je, kao i na nedavnom gostovanju Panatinaikosu, odigrao tri solidne četvrtine, da bi u poslednjoj potpuno stao i doživeo ubedljiv poraz. U prva četiri i po minuta poslednje četvrtine crno-beli nisu uspeli da poentiraju, što je Monako iskoristio da serijom od 9:0 stekne 13 poena prednosti, čime je utakmica bila rešena.

I u prve tri četvrtine dosta toga nije funkcionisalo u igri Partizana, pre svega skok, a mnogo problema je bilo i sa izgubljenim loptama. Izabranici Željka Obradovića su, uprkos tome, 30 minuta imali rezultatki priključak jer ih je služio šut za tri poena. (kraj) is/bdr